Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Dovozauta.cz - Pečky u Kolína

Dovozauta.cz - Pečky u Kolína

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Autor Peugot307 (Člen)
[#101] Zasláno:1.01.2013 19:19 | Reagovat 
Dobrý den,
také bych rád přidal zkušenost s tímto bazarem. Je to 2 roky zpět , kdy jsem tento bazar navštívil poprvé. Koupil sem zde automobil značky Peugeot a typ 307 kombi. Musím říci že auto šlape perfektně. Při koupi jsem měl sebou mého známého který pracuje jako autotechnik. Všechny tři automobily o které jsem se zajímal byly v naprosto výborném stavu. V květnu 2012 jsem se rozhodl koupit zde auto i pro svou dceru a to zas a opět pod dohledem specialisty kterého jsem si přivezl. Opět bylo vše v pořádku.
Myslím že to co se zde momentálně děje a co jsem lidé píší , je pouze důkaz toho , že lidé jsou nalepení na televizních obrazovkách a věří informacím , které jsou často klamné a nepravdivé a dál je rozšiiřují a ještě si je poupraví. Dále je to jen možnost jak projevit závist díky situaci ve které se teď pan majitel ocitl. Holt někdo má,jiný ne. Myslím že v této kauze má právo pána soudit jen málo lidé kteří jsou do toho zasvědceni. My, kteří jsme se o tom doslechli z obrazovek toto právo určitě nemáme.
Děkuji a přeji všem hezký nový rok.
Hlavák
Známka: neudělena
Autor STUCHLIK (Člen)
[#102] Zasláno:2.01.2013 08:10 | Reagovat 
DOBRÝ DEN,
DĚKUJI A JSEM RÁD ŽE JSOU TADY SLUŠNÝ LIDI A NE DVA TROSEČNÍCI,KTEŘÍ ŠKODÍ A ZÁVIDÍ A PÍŠOU A PÍŠOU......
DĚKUJEME STUCHLÍK
Známka: neudělena
Autor josefholan (Člen)
[#103] Zasláno:8.02.2013 22:55 | Reagovat 
PRO PEUGEOT307 ze dne 1.1.2013

Dobrý den.

Musím Vám jen závidět jaké jste měl ohromné štěstí,koupil jste tři vozidla v tomto autobazaru a cituji Vás . . . "Je to 2 roky zpět , kdy jsem tento bazar navštívil poprvé. Koupil sem zde automobil značky Peugeot a typ 307 kombi. Musím říci že auto šlape perfektně. Při koupi jsem měl sebou mého známého který pracuje jako autotechnik. Všechny tři automobily o které jsem se zajímal byly v naprosto výborném stavu. V květnu 2012 jsem se rozhodl koupit zde auto i pro svou dceru a to zas a opět pod dohledem specialisty kterého jsem si přivezl. Opět bylo vše v pořádku". . .
Mám na Vás jen dotaz . . . ověřil jste si najeté km které autobazar garantuje . . . ? ? ? Já zde koupil vozidlo které má mít "údajně" najeto cca 95 000km,servisní knížka byla krásně orazítkovaná, potvrzeno Cebia . . . ale když t r o š k u zapátráte tak zjistíte že vozidlo mělo za dva roky v NL najeto již 48 000 km a během dalších šesti let mělo najet pouhých 47 000 km . . . není to trošku podivné . . . sám si odpovím asi stálo někde ve stodole a jezdilo posledních šest let jen o víkendu.
U vozidla odcházejí agregáty které normálně vydrží minimálně 200 000 km a více, takže komu chcete namluvit že km které autobazar garantuje nejsou stočené . . . ? Do vozidla už jsem "nasypal" 30 000Kč,- jen do oprav které nejsou běžné u vozidla které má údajně najeto 95 000 km. Co k tomu dodat . . . jen to že tento autobazar bych nikdy nikomu nedoporučil.
Známka: neudělena
Autor Honda (Člen)
[#104] Zasláno:20.02.2013 22:48 | Reagovat 
Děkuji panu Stuchlíkovi (lépe jeho paní, neb ona je psaná jako ten kdo vyřizoval přihlášení po dovozu), za príma starosti. Koupil jsem skůtr, který jste přihlásili do provozu díky zfalšovanému technickému průkazu z anglie. Dnes jsem ho musel odevzdat na odbornou expertízu policii ČR a na devadesát devet procent se mi vrátí bez dokladů. Co víc k tomu dodat? Upřímně Vám i celému bazaru přeju aby někdo konal nejen právně, ale i správně, tzn. ručně. Co jste to za člověka a jak můžete mít klidné spaní???? Těch devatenáct tisíc, co jsem do toho investoval, mě rozhodně nepoloží, navíc je dostanu zpět když prodám náhradní díly, protože bez dokladů mi to bude k ničemu, ale vám od srdce přeji ať Vám to vše policie pěkně spočítá a koukáte se co nejdýl na tento krásný svět přez mříže !!!!!
Známka: 5
Autor Honda (Člen)
[#105] Zasláno:20.02.2013 22:49 Změnil(a): Honda | Reagovat 
Jsem moc zvědavý, jak mi odpovíte pane Stuchlík....viz poslední příspěvek o skůtru Honda... jinak jen pro upřesnění, jsem slušný člověk, ne špinič.
Známka: neudělena
Autor STUCHLIK (Člen)
[#106] Zasláno:22.02.2013 09:43 | Reagovat 
Dobrý den,pane Hondo
kontrolují nám všechny skůtry které jsme koupili v Anglii, nemusíte mít obavu skůrta Vám vrátí i s doklady po expertíze kterou dělají. I já vlastním skůtra z Anglie, byl na té samé expertíze cca za 14dní mi ho vrátili i s doklady bez jakýchkoliv závad.
Známka: neudělena
Autor Honda (Člen)
[#107] Zasláno:23.02.2013 16:56 | Reagovat 
Pokud to dopadne takhle, budu samozřejmě jedině rád, ale měl jsem možnost nahlédnout do dokumentace a je potvrzené od interpolu z anglie, že doklad na přihlášení je neoriginál. Nicméně starosti s tím spojené mě nikterak netěší. V každém případě zde budu informovat jak vše dopadlo.
Známka: neudělena
Autor ostrjan (Člen)
[#108] Zasláno:6.03.2013 16:25 | Reagovat 
Tento prodejce díky rozporům v jeho nabídkách vozů na českých inzertních serverech a v nabídkách týchž vozů na aukčních serverech zahraničních aukčních společností patří mezi prodejce uvedené v pravidelně aktualizovaném žebříčku prodejců zveřejňovaném ve vláknu "Čeští prodejci ojetých vozů pod lupou aneb kde se ztrácí km a DPH" - odkaz http://www.reference-autobazaru.cz/1_181_1.html
Známka: neudělena
Autor slovak (Člen)
[#109] Zasláno:21.03.2013 10:21 | Reagovat 
Hladal som Peugeota.U nas som nenasiel a vsimol som si,ze stuchly taky ma v ponuke, aky si predstavujem. Dovoz auta. Ked sa pozriem na weby autobazarov v inych krajinach maju urcite km. U vyssie menovaneho maju podstatne nizsie km. To hned udrie do oci. Ste tu viaceri autobazarnici,aj Vam zadrziavaju vozidla na expertizu? Nemaju dovod. Preco chce silou mocou meno stazovatela na tejto stranke? Keby mal nieco povedat k veci povie,pravom sa ohradi a je vsetkym jasne. Jednoznacne je to kvoli uskodeniu dotycnemu stazovatelovy. A ti co tu pisu ako vyhodne kupili aky je super ....hahahaha na zasmiatie propaganda. Poznam velmi vela servismanov tocitelov a bazaristov. Tie stocene km okamzite udru do oci.neni problem z 500000 stocit na 220000.Niekedy toci predajca do autobazaru a este bazarista a sranda je,ze u toho isteho a pritom nevedia o sebe. Osobne to z duse neznasam.No rozhodne do spominaneho bazaru nepojdem. Cest poctivym bazarnikom,co nestacaju,alebo malo,poznam takych a vzdy sa rad zastavim a pokecam.
Známka: neudělena
Autor josefholan (Člen)
[#110] Zasláno:21.03.2013 16:14 | Reagovat 
Dobrý den.

Děkuji za předchozí příspěvek.Marně čekám na reakci vedení autobazaru . . . takže když jsem zde koupil vozidlo má najeto o cca 100 000 - 150 000 km více ???


DOVOZAUTA, P. Bezruče 1078, Pečky, 28911 * 3 vozy
1. Citroen C5 * VF7RC9HZC76809967 * -115191 km
2. Citroen C5 * VF7RERHRH76741109 * -143180 km
3. Peugeot 308 * VF34H9HZH55408987 * -90812 km
Známka: neudělena
Autor josefholan (Člen)
[#111] Zasláno:27.03.2013 21:02 | Reagovat 
Zatím marně čekám na odpověď pane Stuchlíku . . . že by měl ostrjan pravdu ?
Známka: neudělena
Autor Hoba (Člen)
[#112] Zasláno:7.04.2013 14:19 | Reagovat 
Dobrý den,

též se přidám s recenzí na tento bazar. Před 3 měsíci jsem tam koupil vozido Citroen C5, ročník 2002, "stav tachometru" obligátních 107000 km. Servisní knížka od vozidla byla falešná, a tachometr tak pravděpodobně stočený. Na druhou stranu, už jsem kupoval 3 vozidla a takto to bylo ve všech bazarech, které jsem při tom navštívil, takže bych to neviděl jako zápor, ale spíš jako českou tradici. Daleko víc než stav tachometru mě zajímá aktuální technický stav auta v porovnání s jeho cenou. To, že kilometry nesedí beru u auta této cenové a věkové skupiny jako standart a při koupi s tím už počítám. Stejně tak, jako že ihned po koupi povede první cesta do servisu, kde to bude za dalších alespoň 10000 Kč.

Plocha bazaru je upravená, personál příjemný a vozidla jsou a umytá a naleštěná, interíéry vyčištěné, tak jak by to mělo být. Před koupi nebyl problém na vozidle zkontrolovat vše, co mě napadlo. Testovací jízda zahrnovala jen cestu do nejbližší vesnice a zpět, cca 5km. Stav vozidla mi vyhovoval, cenu se povedlo ještě snížit a protože zbylá vozidla, která jsem viděl za stejnou cenu jinde připomínala spíše vraky, auto jsem koupil. Protože bylo na letních kolech a zrovna začal padat sníh, auto mi ještě na počkání přezuli.

Po návratu domů jsem napsal do servisu, kde podle knížky bylo auto zakoupené a celou dobu servisované - Garage Jacobs, NL. Během pár minut přišla odpoveď, že auto s tímto VIN tam nikdy neviděli. Nechal jsem si tedy zjistit servisní historii přímo u Citroenu a kupodivu servisní záznamy sedí s tím co je v knížce, ale v jiném servisu a pouze první dva roky co bylo auto v záruce. Dál je historie vozidla neznámá. Na první pohled bylo divné, že auto za první dva roky najelo 64000 km a za dalších 8 let už pouze 43000. Též bylo podezřelé, že podle knížky v autě těsně před prodejem v NL měnili olej, přitom podle samoleky u motoru byl tento měněn znovu o 200 km později v ČR.

Pvní cesta z bazaru vedla jako vždy rovnou na kontrolu do servisu. Tam mi potvrdili, že vzhledem ke stáří a ceně je auto až na drobné detaily ve velmi dobrém stavu. Servis po koupi zahrnoval výměnu plochého řemenu a jeho kladek. Rozvodový řemen a jeho kladky nebylo třeba dle inspekce měnit, byly téměř nové. Občas se špatně vracela řadící páka z pětky na neutrál, pomohlo promazat lanovody řazení. K tomu standardní výměna náplní a filtrů. Olej, který tam nalili před prodejem byl podle servisu velmi nekvalitní a v autě neměl co dělat. Dál bylo třeba vyvážit nově nazuté pneu, na to asi v bazaru zapoměli. Servis po koupi celkem vyšel na 6500 Kč, což bylo ještě méně než těch 10000 se kterými jsem počítal když jsem auto kupoval.

S autem jsem najel kolem 5000 km a jsem s ním velmi spokojen. Žádné závady jsem nemusel zatím řešit. Stejně tak služby bazaru byly v porovnání s ostatními dobré a auto bych tam koupil znovu. Jen bych majiteli bazaru doporučil vynechat pohádky o tom, jak 10 let staré auto na LPG má jen 107000km a servisní knížky, u kterých jde stejně během hodiny zjistit, že jsou falešné též nejsou třeba. Pokud všechna nabízená vozidla jsou v takovém stavu, jako jsem koupil já, prodal by je za danou cenu dobře i bez těhle zbytečností.
Známka: 2
Autor Honda (Člen)
[#113] Zasláno:25.04.2013 16:57 | Reagovat 
Tak skůtr jsem obdržel po dvou měsících zpět, ovšem s tím, že je na něm vedeno správní řízení a na 90% mi budou později odebrány doklady. Opravdu radost zakoupit vozidlo (skůtr) dovezený Vaší firmou. Nemůžu ho ani prodat, leda, že bych informoval nového majitele o tom, že přijde o doklady ke skůtru. Fakt podařené podnikání, jen co je pravda.
Známka: neudělena
Autor STUCHLIK (Člen)
[#114] Zasláno:1.05.2013 18:02 | Reagovat 
Dobrý den,jsou to jen keci od pomáhačů a jen straší lidi a ti jim na to skočí.
Známka: neudělena
Autor josefholan (Člen)
[#115] Zasláno:3.05.2013 08:18 | Reagovat 
Dobrý den.
Je vidět že máte "charakter" a postavil jste se k tomu jako chlap. Opět Vás jen všichni pomlouvají . . . ? ? ?
Známka: neudělena
Autor Robertt (Člen)
[#116] Zasláno:4.05.2013 21:32 | Reagovat 
Dobrý den,
Dnes jsem navštívil autobazar Pečky u Kolína.Inzerovali peugeota tepee 1,6 benzín+ LpG cihlové barvy najeto 73000km potrvrzen certifikátem Cebia a servisní knížka rok 2009 za 210 000kč a samozřejmně nebouraný!Tak skočím do auta jedu 50km ! Ptám se prodavajicího, je to auto bouraný a on na to, ja nevím to auto se prodavá do komise,to v inzerátu nepíšou.Jsem laik mrknu a vidím ,že nesedí přední levé světlo, po otevření kapoty je vidět odřená barva na šroubech co drží přední blatník.Takže bouraný,ohaní se certifikátem Cebia na ujeté kilometry,ten samozřejmě není a servisní knížka taky ne,Tak všichni kdo můžete vyhněte se tomuto autobazaru
Známka: neudělena
Autor slovak (Člen)
[#117] Zasláno:9.05.2013 09:14 | Reagovat 
Tak aj ja som pozeral tohto peugeota,na sauto najdete k tymto vozidlam z peciek aj vin. Skuste pozriet vinko v autorizovanych servisoch.Nebudete chapat. Napr. auto s lpg najazdi za 2 roky 120 000 a za dalsie dva uz len 5 km,toto si realne mozte vsetci overit.
Známka: neudělena
Autor michal (Člen)
[#118] Zasláno:9.05.2013 17:39 | Reagovat 
Dobrý den,
Musím ragovat na poslední dva příspěvky jako majitel diskutovaného vozu, který v tomto bazaru prodávám
pro pana Robertta. Máte pravdu, na voze byl měnění lp blatník, škoda při parkování v obchodním centru,
malá promáčklina. Dle mého soudu žadna velká havárie. Co se týče servisní knížky, tak nevím proč tvrdíte
že ve voze není když tam jak servisní knížka k vozu tak i servisní knížka sistemu lpg.....

pro pana Slováka
Nevím odkud jste nabral vaše podezření. Auto má v systému peugeot poslední záznam 4.4.2011 a to 47223Km
já ho kupoval 18.6.2012 a mělo cca 68000km musím podotknout, že auto jsem kupoval pro manželku z důvodu
očekávaní miminka a pohodlnému transportu kočárku, takže auto moc nejezdilo. Nevím co je tak neuvěřitelného na 73000km
Při koupi jsem neměl požadavek lpg ale klimatizaci, 6xairbag a ESP a je náhoda že, auto mělo lpg.
A co se týče autobazaru Dovozauta, musím napsat z mé strany jen chválu! Sám jezdím citroenem c5 který jsem zde
zakoupil. Když mi u tohoto vozu po čtyřech měsících prestala fungovat klimatizace,podotýkám, auto je 4 roky staré, což se může stát.
Zavolal jsem jaký mám problém, že bych to potřeboval opravit, protože autobazar provozuje i autoservis.
Vše proběhlo v naprostém pořádku, dohodl jsem si termín auto jsem přistavil. Ješte ten den volal technik, že je zkorodovaný chladič klimatizace
a že auto bude druhý den hotové. Velice seriozní jednání. Můj údiv nastal právě při převzetí vozu,
klimatizace fungovala,to je v pořádku. Jdu do kanceláře zaplatit a paní mi povída pouze 1500kč za práci a naplnení. Chladič hradí firma,jelikož se na něj vztahuje záruka.
V dnešní době, kdy ve všech autobazarech končí záruka předáním peněz, je fajn najít takovou firmu. Za mě rozhodně palec nahoru!!!
Známka: neudělena
Autor alfik1 (Člen)
[#119] Zasláno:9.05.2013 19:36 | Reagovat 
Vážený pane Michale, co to tady plácáte za nesmyslný pozitivní komentář? Já osobně jsem si BOHUŽEL v tomto bazaru koupila též C5 za 115.000,-. Servisní knížka měla poslední záznam buhví kdy (moje blbost, že jsem o tom dříve důkladněji nepřemýšlela), údajné prověření CEBIA úplně k ničemu, jelikož jediný záznam byl až po té, co to v ČR prošlo technickou a samozřejmě v NL nedohledatelné žádné záznamy. Opravy mě stály cca 100.000,- a auto stejně nebylo v pořádku (bylo to zralé na kompletní generálku motoru - válce v háji atd.). Podle technického stavu mělo minimálně o 100 tis. km víc najeto než bylo na tachometru. Takže po dvou měsících, kdy jsem byla skoro pořád v servisu jsem auto chtěla prodat a jaké to bylo překvapení, když to bylo téměř nemožné. Každý kdo si to projel, tak šel od toho. Naštěstí se podařilo auto prodat alespoň za 85 tis. Kč. Faktury od oprav stále mám, takže můžu klidně doložit. A jednání autobazaru, když jsem chtěla první problém řešit s nimi bylo takové, že to sice opraví, ale musím si to všechno uhradit, protože se jedná o spotřební materiál, u kterého se předpokládá, že je již opotřebován. Navíc, že některé díly ani nemají, takže mi s tím nemohou nic udělat. Bohužel jsme si říkala, že když už jsem dala peníze za auto, tak to přece neprodám a raději nechám opravit. Ovšem, když už cena opravy dosahovala ceny vozu, výsledek žádný, tak jsem řekla dost. Takže auto s x novými součástkami šlo z domu. Další specialitou tohoto autobazaru je vyhrožování podáním žaloby k soudu za pomluvy. Takže se tady, prosím, nesnažte někomu namluvit, jak s Vámi jednali skvěle, vše Vám téměř zadarmo opravili, auto mělo minimální počet km najeto a podobné bláboly! Když čtu takovéto komentáře jako je Váš, tak bych zvracela.
Známka: neudělena
Autor michal (Člen)
[#120] Zasláno:9.05.2013 21:02 | Reagovat 
Čekal jsem podobné odezvy,
pouze jsem napsal pravdu, asi jako málo kdo.
Pokud jste koupila auto za sto tisíc, musela jste čekat že nějaké investice budou. Chtít na takovém voze
nějaké garance mi příjde trochu bláznivé, pokud ovšem nejde o skryté vady nebo nějaké fatalní selhání.
Můj vůz je r.v 2009 a stál 289000kč při závadě klimatizace jsem se opravení na záruku ani nedožadoval,
jsem si vědom, že vůz stál nový bez mála milion korun. Právě kvůli tomu, že nad ním výrobce drží ochranu garance
tak se nemůžu dožadovat té samé garance po autobazaru, kde auto koupím za třetinu ceny. Překvpuje mě spekulace o počtu najetých km u mého vozu, žádné číslo jsem neuváděl a už mě napadáte, že má moje c5 málo najeto.
Zvdávám to, nemá cenu se s vámi bavit a o tomto diskuzním foru si myslím své...
Známka: neudělena
Autor michal (Člen)
[#121] Zasláno:9.05.2013 21:11 | Reagovat 
alfik1:
Dodatek: Pokud zde zveřejníte vyrobní číslo Fordu Focus zde zmiňovaného Rád si vše u prodejce v Tilburgu ověřím. Pokud bude vše tak , jak uvádíte , Rád se vám zde omluvím

zasílám vin peugeotu partner o kterém jsem psal VF37JNFRC9J049668
Známka: neudělena
Autor alfik1 (Člen)
[#122] Zasláno:9.05.2013 21:36 | Reagovat 
Chcete tedy říct, že lžu? Já to však můžu doložit. Ano, při koupení vozu z bazaru samozřejmě předpokládám nějaké investice, ale rozhodně né hned 14 dní po zakoupení. Ale nezlobte se na mne, Vám snad přijde normální, že musíte investovat do auta jednou tolik, co byla jeho cena a přesto není v pořádku? Přijde Vám normální, když Vám majitel autobazaru vyhrožuje žalobou, jen proto, že se domáháte svých práv? Přijde Vám korektní, ohánět se proveřením CEBIA, když jediný záznam je až ten z ČR po technické (a po úpravě km na tachometru) a naprosto nemožná dohledatelnost původních km v NL? Pokud ano, tak pak nejste normální. A myslíte, že i řešení pana Stuchlíka a jeho bazaru policií je neoprávněná? Všichni mu chudinkovi ubližují a nikdo nemluví pravdu, jen ty pozitivy jsou pravda podle Vás že? Buď jste sám p. Stuchlík, který zde již několikrát sám pozitivy psal a nebo jeden z jeho podplacených kamarádů Pár aut jsem již v bazaru koupila (podotýkám, že většinou kolem 120 - 150 tis. a někdy i méně) a NIKDY jsem za opravy nedala ani třetinu jeho kupní ceny (nemyslím nové, ale tu za kterou jsem jej pořídila já)!
A jinak čtěte pozorněji - o Vašich km na C5 jsem nepsala ani slovo! Naopak vy píšete o nějakém Vašem peugeotu s málo najetými km.
Známka: neudělena
Autor alfik1 (Člen)
[#123] Zasláno:9.05.2013 21:39 | Reagovat 
Začínáte se v tom nějak ztrácet. Nepsala jsem nic o Fordu Focusu, ale Citroënu C5. A VIN jsme si prověřovala až ve Francii a dokonce i CEBIA se snažila v Holandsku zjistit původní km z nějaké doby než to šlo do ČR a bez úspěchu.
Známka: neudělena
Autor michal (Člen)
[#124] Zasláno:9.05.2013 22:06 | Reagovat 
A jinak čtěte pozorněji - o Vašich km na C5 jsem nepsala ani slovo! Naopak vy píšete o nějakém Vašem peugeotu s málo najetými km.

Takže se tady, prosím, nesnažte někomu namluvit, jak s Vámi jednali skvěle, vše Vám téměř zadarmo opravili, auto mělo minimální počet km najeto a podobné bláboly! Když čtu takovéto komentáře jako je Váš, tak bych zvracela.

jen vaše citace, nevím kdo se tu zamotává, je vidět jak to tu pozorně čtete a myslím, že každému musí být jasné, že vám jde jen o to škodit.
Reakce na focuse je citace vašeho stareho přispěvku, že, pokud vám někdo zašle vin a jeho info bude sědet, omluvíte se, proto jsem zaslal vin peugeotu o kterém jsem zde původně psal............
Známka: neudělena
Autor alfik1 (Člen)
[#125] Zasláno:9.05.2013 22:22 | Reagovat 
Znovu opakuji, že na vše mám ještě faktury a mohu to doložit. Takže nejde o žádné škodění. A spíš věřím tomu, že zde napíšou lidi, kteří opravdu mají negativní zkušenosti z tímto bazarem, aby varovali ostatní. Ti spokojení na to nemají čas, jelikož se projíždějí ve svých vozech v super stavu.
Myslete si co chcete, já jsem se bohužel v tomto bazaru spálila a vždy se znovu naštvu, když si omylem vezmu ty faktury do ruky. A kdo má zbytečné peníze, nechť je též vyhodí v tomto bazaru a pak se zde ještě nechá napadat, že nemluví pravdu a jen škodí.
Pro mě jste jeden z party od Stuchlíka, Váš komentář nepravdivý a dál nemám co s Vámi řešit.
Známka: neudělena
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  5  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz