Sponzor
Kupoval jsem auto v bazaru Reference Autobazarů » Kupoval jsem auto v bazaru » Dovozauta.cz - Pečky u Kolína

Dovozauta.cz - Pečky u Kolína

 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Autor citroenc52sc3244 (Člen)
[#76] Zasláno:28.05.2012 12:32 | Reagovat 
Dobrý den. Jak jsem již psal včera ,tak musím přidat dalšípoznatky neb se mi ozval majitel autobazaru p.Stuchlík. Napsal jsem mu totiž mail ,kde jsem ho obeznámil s mými výdaji za servis na vozidle na kterém jsem od prodeje najezdil cca 2000 km. a požádal jej zda by mi nemohl kompenzovat část nákladů vynaložených na opravu vozidla . Přesneji jsem chtel zda by mi nezaplatil komplet spojku, která je na hranici životnosti. Dnes ráno mi pan Stuchlík volal a sdělil mi velmi arogantním tónem,že na mne podává trestní oznámení za hanobení dobrého jména firmy . A to za to že jsem napsal skutečnosti uvedené výše v příspěvku . Myslel jsem si o p.Stuchlíkovi ,že je pan podnikatel a že se k celé věci postaví čelem , ale jak se zdá auto se prodalo, Peníze byly na jeho účet připsány a jak mi sám řekl , cituji: NEMÁM VÍC SE S VÁMI O ČEM BAVIT!!!. To jsou slova pana Stuchlíka a tak si sami udělejte obrázek o jednání Tohoto pána. O reklamaci čehokoliv nemůže být ani řeči. Přiznávám se když jsem auto kupoval byl jsem z přístupu personálu nadšen, a to jak s prodejcem tak s paní co mi auto fakturovala. A asi bych tento druhý příspěvek nebýt dnešního rozhovoru, kde jsem byl napadán formuloval mírněji. Závěrem mi prosím pane Stuchlíku dovolte abych Vám popřál hodně více spokojených zákazníků a abyste jim už nemusel vyhrožovat žalobami. Jistě pochopíte že já Vás zcela určitě doporučím.
Známka: 5
Autor citroenc52sc3244 (Člen)
[#77] Zasláno:10.07.2012 00:29 | Reagovat 
Dobrý den. Mám další pokračování smutného příběhu. Vozidlo jsem musel prodat hluboko pod cenou než jsem jej zakoupil a to i přes to že jsem do oprav investoval marně cca 80000,-Kč .
Největší závada byla v tom že vozidlo mělo najeto o dosti více než bylo deklarováno bazarem . kompresní tlaky u motoru 1,6 Hdi byly poloviční než u nového motoru a tak ani nemohly odpovídat inzerovaným 114000 km Bohužel stáčení km dnes není trestným činem a tak podobní vykukové si ze slušných lidí dělají dojné krávy. Pokud nevíte co z penězi tak si zajeďte do Peček pro automobil. Už tam na Vás čeká plno naleštěných aut z dovozu s málo najetými km. Možná pak budete překvapeni až zjistíte pravdu. Proto si dejte na tento bazar velký pozor.
Neb já jsem při pokusu se domluvitna kompenzaci ceny a oprav trvdě narazil na neochotu a vyhrůžky od pana Stuchlíka se kterým jsem při koupi vozu vůbec nejednal a nebyl uvedenani v kupní smouvě. Nicméně chování a jednání s lidmi a vyhrůžky žalobami mu jdou velmi dobře. Naštěstí jsem vozidlo servisoval v síti citroen a všechny faktury a vyjádření servisu. jsem si dobře schoval a mohu komukolipředložit k nahlédnutí. VARUJI VÁS PŘED TÍMTO BAZAREM!!!!
Buďte všichni zdravi a spokojeni s koupenými vozy jako já nyní z Auto esa
Známka: neudělena
Autor sobol (Člen)
[#78] Zasláno:27.07.2012 18:01 | Reagovat 
Dobrý den, také jsem kupoval auto v autopečky bohužel bez větších zkušeností ve věku těsně nad 20. P306 break, dovoz holandsko.Auto udajně 136tkm po 2 mesicích byl motor tak špinavy od oleje, že sem nevěřil vlastnim očím. Zadní náprava K.O., klima udajně v zimě nespínala kvuli teplotě, při jarní kontrole bylo zjištěno- chladič K.O. Po telefonátu chtěli abych s autem přijel na opravu, bohužel to mam 380 km. Takže neřešeno. A jak sem se v tom časem štoural, tak bych odhadl že autu k 350-400 tkm moc nechybělo. Ja osobně už bych tam auto nekoupil. Ostatně už v žádném autobazaru. Velkou vyhodou je že sem se stal fandou značky a spoustu věcí si už vyměním sám.
Známka: 4
Autor majklsson (Člen)
[#79] Zasláno:7.08.2012 22:50 | Reagovat 
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že teprve nedávno jsem narazil na tento server, dávám sem svůj příspěvek až nyní. Auto jsem v tomto autobazaru kupoval koncem roku 2010, šlo o Ford Focus 2008, deklarovaný nájezd 55000 Km, dovoz NL, stav dobrý. Tehdy jsem ještě netušil, že mám známé ve Fordu, a tak jsem neznalý poměrů v ČR uvěřil, že kupuji zánovní auto bez investic. Zběžná prohlídka u kamaráda s výměnou oleje v autoservisu neodhalila nic závažného, tak jsem nabyl dojmu, že auto bude sloužit nějaký ten rok bez závad. Když se ale na jaře ozvalo hučení v předním pravém kole, mechanik (už tentokrát přímo ve Fordu) identifikoval obratem vymlácené ložisko, pojal podezření a vyjel si servisní historii vozu. Jaké bylo naše překvapení, když jsme zjistili, že již po roce provozu (Jaro 2009) měli u Fordů záznam o servisce v 71000 Km. Mohu jen dodat, že ještě ten rok jsem měnil i druhé ložisko (normálně mají vydržet tak min. 150000 Km) a koncem roku spojku(!). Právník mi řekl, že do sporů s takovýmito podvodníky se nemám raději ani pouštět, že to bude trvat dlouho a výsledek nejistý. Takže sečteno podtrženo: stočeno řádově o cca 100000 km. Takže dejte si pozor na tyhle podvodníky a hodně štěstí při hledání nového vozu jinde než v Pečkách.
Michal V.
Známka: 4
Autor Paci (Člen)
[#80] Zasláno:1.09.2012 21:42 | Reagovat 
Dobrý den,

tak konečně existuje nějaké forum o tomto bazaru vysmátého zloděje z Peček!! Já si tam před pěti lety koupil Škodu Fábii, krásně navoněná, naleštěná, atd. Velmi ochotný p. Stuchlík a jeho žena, byl jsem opravdu spokojený, když jsem si auto odvážel. Spokojenost skončila po měsíci, kdy se začala objevovat jedna závada za druhou. Za dva roky jsem do toho auta nastrkal asi 80 tis.!!Když jsem jel za p.Stuchlíkem na reklamaci, tak se mi akotát vysmál, že auto takto koupil a o závádách nemá potuchy.. mimo jiné tato firma vozí kamiony nové škodovky do zahraničí a zpátky tahají ty šroty které tady pak prodávají!! Kamiony se zpět vracejí zásadně v noci.. několikrát jsem je potkal a řeknu vám přátelé, že kdyby jste viděly jaké vraky tahají, tak si u nich nekoupíte ani jízdní kolo!!!! Vždycky když na nějakém autě vidím podklad spz s touto firmou, tak mě napadne, že je zase jeden člověk díky této firmě nas..nej....

KDO MÁ ROZUM A MÁLO PENĚZ, TAK SI TAM NIC NEKOUPÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Známka: neudělena
Autor STUCHLIK (Člen)
[#81] Zasláno:6.09.2012 09:24 | Reagovat 
Dobrý den, toto forum je opravdu pro ČESKÉ LIDI kteří nemohou udávat jak to bylo dříve tak si řeknou, tak něco napíšem. JE TO NOVÝ ČESKÝ SPORT!
Známka: neudělena
Autor citroenc52sc3244 (Člen)
[#82] Zasláno:6.09.2012 11:04 | Reagovat 
Koukám co to zde píštete za bláboly. Jestliže chceme použít slovo udávání, tak tedy ano ale pouze se spojením ve větě UDÁVÁNÍ PRAVDY!!! Kdyby tomu bylo tak jak tomu bylo dříve , tak by Vás komunisti za ty Vaše podvody a machinace s vozidly zavřeli ,že by jste možná ještě dnes seděl. Pokud uvádíte že udávání pravdy je novým českým sportem, zajímalo by mne jakým sportem by jste nazval stáčení km u inzerovaných dotažených ojetin z NL někde i o stovky tisíc kilometrů, přestavby z pravo na levostranné řízení a pod. Ještě se nestydíte napsat --prověřeno cebia--. To bych dovedl také ,přitáhnout auto s najetými 300 000 km stočit jej na krásných 110 000 km a pak hurá na STK a nechat stav Km zaevidovat. Cebia pak najde v systému jen tento údaj a lidé kteří toto neznají si přijdou k Vám koupit auto a vy si namastíte kapsu a pak se na ně vykašlete. Následuje vyhrožování a podobné praktiky. Bohužel naše vláda ještě neuznala stáčení km jako trestný čin a tak podobní vykukové jako je Váš bazar mají volné ruce k beztrestnému klamání a podvádění zákazníka, neb uvádění jiného stavu než je skutečnost je jednoznačně podvodem!! Snad Vám to brzy skončí.:
Známka: neudělena
Autor dousa (Člen)
[#83] Zasláno:20.09.2012 21:18 | Reagovat 
Zdravím všechny,

rád bych se podělil o moji zkušenost. Rozhodl jsem se koupit "nový" vůz Škoda Octavia v plné palbě u dovozauta.cz. Parametry: 5 let staré, plná výbava, xenony, 1.9 TDI 77kw... Najeto 84000km. Cena super, 215000Kč

Auto jsem si tedy vybral (na internetu) a ihned jsem se tam rozjel. Auto bylo nádherné. Nechal jsem si ho předvést. Prodávající nebyl zrovna přívětivý ale co už... Auto nám odemkl abychom si ho mohli prohlédnout detailněji. Zde byl první zádrhel: auto mělo vybitou baterii!!!! To nebyl zrovna ideální začátek. Dále mělo auto prasklé čelní sklo. Nic co by se nedalo odstranit, ale přístup prodávajícího byl takový, že to zlehčoval a čelní sklo mi doporučil hodit na nějakého kamioňáka... Když jsme si auto projeli na "testovacím okruhu" (do vedlejší obce a zpět) tak od 110km/h se auto jakoby klepalo. Odpověď prodávajícího byla, že to jsou pneumatiky. No snad když něco prodávám, tak to mám na prodej připravené....

Po přečtení tohoto fóra jsem si začal vše prověřovat a tak jsem si pořídil fotokopii servisní knížky. Ještě večer po návratu z Peček jsem napsal do servisu Škoda v Holandsku kde bylo auto prodané a servisované, zda údaje v servisní knížce jsou platné. Jelikož se mi auto moc líbilo, druhý den jsem zavolal do autobazaru a řekl jim, že pokud házení kol odstraní a dají novou baterii, přijedu se na auto podívat a s největší pravděpodobností ho i koupím...

Ale stále jsem si chtěl auto nějak prověřit. Tak jsem v předvečer druhé návštěvy rozhodl do Holandska zavolat, jelikož se mi nikdo neozval (nepotvrdili mi údaje ze servisní knížky). Byl jsem velice překvapený, všichni hovoří skvěle anglicky a jsou ochotní mi sdělit všechny informace. V autocentru mi řekli, že auto tam bylo prodané, ale o servisu nic nevědí, jiný kolega mi řekl, že údaje jsou jim nedostupné, jelikož auto bylo exportované. Načež jsem pojal podezření a požádal o prověření auta podle vinu.
Databáze Škody Auto o autu, krom malé škodné události, nic nevědli. V databázi nebylo... Není to divné, když auto bylo servisované v škodováckých servisech? Divné. Nakonec jsem se obrátil na původního majitele auta - leasingovou společnost. Opět tam byli velice ochotní lidé.
Podali mi informaci, že auto bylo prodané v dubnu 2012 a mělo najeto 186000 - na stránkách dovozauta.cz, asi kvůli překlepu , je auto nabízeno s najetýmí 84000 km...

Takže přátelé, na závěr z tohoto příběhu si odnáším toto: I tento na první pohled skvělý autobazar prodává auta se stočenými tachometry. Dále jsem zjistil, že Cebia by mi dala potvrzení, že auto mělo najeto 84000, protože jim to uvedl importér při vstupu do ČR...

Takže teď budu hledat auto v Německu na vlastní pěst, nebo přes Škoda plus.

Buďte obezřetní....

Petr Douša
Praha
Známka: neudělena
Autor Medík (Člen)
[#84] Zasláno:21.09.2012 01:05 Změnil(a): Medík | Reagovat 
Pane Douša a ostatní budoucí majitelé vozů

Neztrácejte čas a peníze hledáním a ježděním ke "šrotům" v České republice. I já jsem si ve svých pokročilých letech naivně myslel, že přece musí existovat aspoň jeden slušnej prodejce nebo dovozce vyhlédnutého typu vozu ..... Po 3 měsících jsem žádného nenašel..... Byl jsem taktéž líný a nechtělo se mi absolvovat s vozem z dovozu, trapné kolečko po úřadech
Protože jedno přísloví říká, že nejlépe je spolehnout sám na sebe, začal jsem to sledovat v Německu a po 3 týdnech a jednom telefonátu jsem si pro auto dojel. S autem to bylo tak, jak Němec řekl !!!! Tohle je špatné, ale nic víc a za to ručím !!!! Dodávám, že jsem si sebou vzal odborníka na auta i s diagnostikou. Stál mě 5000,- Kč Na místě vyjednal slevu 200 éček....
Při vlastním kupování se mi to taky líbilo... tady to je, má se to tak a tak, prohlížejte si to jak dlouho chcete, projet si to můžete tudy a tudy, diagnostiku můžem napíchnou ??? Jistě, jen neměnte nic v nastavení, já budu támhle až skončíte. Nikdo nás neotravoval, vše jsme si pěkně zkontrolovali... Dodatečná kontrola u autorizovaného prodejce v datábázi seděla..... Na emisích a STK jsem nikoho nemusel podplácet pokračovat již nebudu....

Pane Douša, dovoluji si Vám tedy poradit, i když proto pojedete 500km pořád se to vyplatí a je to bez nervů a v klidu... A do místních autobazarů se chodím ve volných chvilkách jen bavit, když stará dlouho nakupuje

Závěrem tedy přeji Vám i ostatním šťastnou ruku
Známka: neudělena
Autor josefholan (Člen)
[#85] Zasláno:17.10.2012 22:01 | Reagovat 
Vážený pane,musím reagovat na Váš příspěvek.

Toto platilo při koupení vozidla . . . .

. . . pokračování po přečtení první recenze níže . . .
Dobrý den.
Četl jsem články a i když to jinak nedělám musím reagovat.Potřeboval jsem koupit vozidlo pro manželku(do 90 000Kč,-) s automatickou převodovkou ze zdravotních důvodů.Tímto se ale výběr vozidla hodně zmenšuje.Najel jsem cca 700km po autobazarech ale i po soukromých osobách kde jsem byl vždy telefonicky ubezpečen jak vozidlo nebylo bourané a je v "super" stavu.Bohužel opak byl pravdou.Poslední vozidlo, které jsem našel se nacházelo v autobazaru Pečky.Jak zde již bylo napsáno,autobazar byl na rozdíl od jiných,které jsem navštívil, upravený a vozidla naleštěná.Obsluha "neprudila",nestála mi za zadkem a nechala mě v klidu vybírat.Nakonec jsem vybral vozidlo,byla provedena zkušební jízda a zdálo se vše v pořádku.Jednalo se o vozidlo Citroen C2 VTR r.v. 2004 ,najeto cca 95 000km.Vozidlo jsem zaplatil a dojel domu cca 70km.Autobazar garantuje najeté km Cebia a já až doma zjistil nesrovnalosti v nájezdu km(moje blbost,neměl jsem sebou brýle na čtení).Volal jsem do Citroenu ,kde se o minulosti vozidla prakticky nedalo nic zjistit a to samé mi potvrdili i v Cebia,takže nevím kde berou údaje ,které mají potvrtit najeté km.Okamžitě jsem volal do autobazaru, že vozidlo vezu zpět a odstupuji od smlouvy.Jednali se mnou slušně i když jsem měl "trošku" zvýšený hlas.Mezi tim jsem zajel ke známému do autoservisu,tam vozidlo projeli,hlavně pořádně prohlédli a nenašli nic závažného.Doporučili vyměnit olej,rozvody atd. a konstatovali,že vozidlo odpovídá opotřebením ceně a stáří.Kilometry ale bohužel neodhadnou a řídící jednotka souhlasí s tachometrem.Následně jsem se domluvil s autobazarem ,který byl ochoten uhradit olej a komplet rozvody.Vše bylo vyměněno a manželka zatím jezdíla . . . než jí přestaly fungovat stěrače.Bohužel byl můj "servisman" v té době v nemocnici a nikdo nemohl přijít na to proč stěrače nefungují.Opět jsem volal do Peček a k mému údivu mi bylo nabídnuto ať vozidlo přivezu ,že se na to podívají s omluvou že tam bohužel o víkendu servis nepracuje a podívají se na to v pondělí(porucha se stala ve čtvrtek a do Peček jsem volal v pátek odpoledne). Stěrače se mezí tim umoudřily a zase fungují.U francouzů jsou ale problémy s elektrikou normální.Vím o čem mluvím,vlastním Peugeota .Lidé na tomto fóru zapomínají ,že kupují o j e t é vozidlo .
ZÁVĚR : Podvody s nájezdem kilometru dělají pravděpodobně všichni ,kdo se zabývají prodejem ojetin ,protože zákazník chce aby vozidlo mělo co nejmíň najeto.Autobazar Pečky ale komunikuje a snaží se problémy na rozdíl od jiných řešit .


Pokračování po prvních "dojmech a přečtení dalších recenzí ne-spokojených majitelů zánovních vozidel" . . . cca po necelém roce . . .

Servisní knížka s nájezdem Km je jen obyčejný padělek.(ověřeno v NL) Autu které má "údajně" najeto 95 000 km odejdou tzv. hydroštely takže když ráno manželka nastartuje, musím prchat hodně daleko od vozidla nebo bych asi dostal infakt jak jsem si u Vás naběhl.
Kilometry asi stáčí každý kdo se zabývá dovozem vozidel.Jde jen o to kdo je jak "neomalený" a kolik stočí . . . Vy pravděpodobně budete ve svém oboru jeden z nejlepších dovozců v nájezdu nebo nenájezdu km . . . ( co jsem četl tak si každý stěžuje jen na stočené km ale pravděpodobně se podle Vás všichni domluvili, lžou a pomlouvají . . . )
Dále mělo být vozidlo nebouráné . . . bohužel pro nás jsme musely měnit přední sklo takže se ukázalo že vozidlo bylo po nehodě.

Nemám čas a hlavně sílu vracet vozidlo a dohadovat se 100 let u našeho soudu.
V životě jsem už asi přišel o víc a za ty nervy mi to opravdu nestojí.

Dnes bych u Vás auto nikdy nekoupil a rozhodně bych Vaš autobazar nikdy a nikomu nedoporučil.

Vašemu obchodování zdar . . .

P.S.Pro ty kteří budou mít chuť a sílu musím říci že na toto jednání se vztahuje

§ 209
Podvod


(1) Kdo sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.

(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 a byl-li za takový čin v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán.

(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 větší škodu.

(4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,
b) spáchá-li takový čin jako osoba, která má zvlášť uloženou povinnost hájit zájmy poškozeného,
c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek, nebo
d) způsobí-li takovým činem značnou škodu.

(5) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu, nebo
b) spáchá-li takový čin v úmyslu umožnit nebo usnadnit spáchání trestného činu vlastizrady (§ 309), teroristického útoku (§ 311) nebo teroru (§ 312).

(6) Příprava je trestná.
Známka: neudělena
Autor josefholan (Člen)
[#86] Zasláno:17.10.2012 22:26 | Reagovat 
OMLUVA

Výše uvedený příspěvek patří k reakci p.STUCHLIKA ze dne 6.9.2012.
Známka: neudělena
Autor citroen c5 (Člen)
[#87] Zasláno:7.12.2012 23:01 | Reagovat 
http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/televizni-noviny-br-tn-6-12.html čas 10:53

Inu na každý prase se vaří voda a na Vás STUCHLÍKU obzvláště horká. Rád budu svědčit proti Vám.
Známka: neudělena
Autor Vrakobijec (Člen)
[#88] Zasláno:10.12.2012 20:03 | Reagovat 
Jak je v base, pane Stuchlíku? Směji se vám, až se za břicho popadám! Ono úsloví, že kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp, platí ))
Známka: neudělena
Autor dousa (Člen)
[#89] Zasláno:11.12.2012 10:07 | Reagovat 
Zdravím,

také jsem se vcera pripojil k tem, kterí by rádi pomohli Policii CR s rozplétáním tohoto prípadu.

Pane Stuchlíku, tento Váš výrok má úplne jiný rozmer: "Dobrý den, toto forum je opravdu pro CESKÉ LIDI kterí nemohou udávat jak to bylo dríve tak si reknou, tak neco napíšem. JE TO NOVÝ CESKÝ SPORT!" (http://www.reference-autobazaru.cz/1_32_3.html#msg1230)

Vypadá to, že spravedlnost existuje...

Hezké Vánoce
Známka: neudělena
Autor ivansy (Člen)
[#90] Zasláno:26.12.2012 00:04 | Reagovat 
Zdravím.U pana Stuchlíka jsem kupoval F.Focus R:V:2008najeto 48000 km dovoz NL. V servisce mám 2 razítka Ford Tilburg.Jezdím dva roky bez problemu,než jsem narazil na toto forum.Nevím jestli serviska není padělek.Vservisu Ford jsem dvakrát měnil olej,a vše je prý ok.
Známka: neudělena
Autor alfik1 (Člen)
[#91] Zasláno:26.12.2012 17:29 | Reagovat 
Ford focus 2008 a 48000 km z Holandska? HaHaHa !!! Vážený pane ještě nám napište tu pohádku o červené karkulce. Vy jste buďto členem Stuchlíkovy sebranky , nebo jste nepředstavitelně naivní. Spíše to první že? Ono by to nebylo poprvé co si zde zmíněné vrakoviště aut z N.L. uvádělo kladné příspěvky samo na sebe , jelikož tržby jim klesají a lidi si na Vás dávají pozor. Už je málo lidi tak blbých aby se nechali okrást !!! Za podvodně vylákané peníze si pan Stuchlík a jeho příznivci vystavěli u vrakoviště novou čerpací stanici PHM, a pokud pančují benzin stejně jako stáčejí kilometry ,tak lituji všechy z Peček a okolí co tam náhodou zabloudí!!. Přeji tomuto vrakovišti aut do nového roku co nejméně zákazníků a aby co nejdříve zavřel. Neb podobní podnikavci jako jsou ve zmíněném vrakovišti DOVOZAUTA jsou jako rakovina a tu je potřeba zcela vymítit z trhu. Všem ostatním hodně najetých km v novém roce 2013.
Známka: 5
Autor alfik1 (Člen)
[#92] Zasláno:26.12.2012 17:49 | Reagovat 
Dodatek: Pokud zde zveřejníte vyrobní číslo Fordu Focus zde zmiňovaného Rád si vše u prodejce v Tilburgu ověřím. Pokud bude vše tak , jak uvádíte , Rád se vám zde omluvím. Ale jsem si jist že Zmíněné vozidlo pokud vůbec existuje má najeto minimálně 300 000 km jakožto asi většina vraků v DOVOZAUTA. Servisní knížku na cokoliv koupíte nevyplněnou a razítko servisu Vám také vyrobí na zakázku. Mohu Vám předložit svou zfalšovanou servisní knihu i s razítky servisu ŠKODA které se liší jen v pozměnených číslicích na kontaktních telefonech. Ale v Době internetu jsem měl jasno do 15 minut a v servisu umějí anglicky . O Cebii zde bylo psáno výše o tom je marné psát to není garance.
Známka: neudělena
Autor ivansy (Člen)
[#93] Zasláno:26.12.2012 23:08 | Reagovat 
Dobrý den alfik1.Po přečtení Vašeho příspěvku mi spadla huba až na zem .To přece není možný že se něco takového děje.Skoro se bojím zveřejnit vin protože se bojím pravdy.Taky mi není jasné že pana S.ještě nikdo nezatloukl do země.
Známka: neudělena
Autor Alčák (Člen)
[#94] Zasláno:30.12.2012 18:04 | Reagovat 
Vážení ve firmě Autodovoz pracuji již několik let. Vždy se zde prodávají auta a jistým původem a nikdy se nic nepadělává a nezkreslují se ani najeté kilometry. Já osobně jsem si již několikrát zakoupil auto a dodnes jezdím bez problému. Při koupy ojetého vozu se musí počítat s tím, že se může obotřebením něco rozbít či odejít, ale to je normální jev. S majitelem p. Stuchlíkem se nechá vždy rozumě mluvit. Touto cestou mu přeji spousty prodaných aut a spokojených kupujících.
Známka: 1
Autor Alčák (Člen)
[#95] Zasláno:30.12.2012 18:08 | Reagovat 
nevěřte všemu co se píše. Pán má zřejmě zlost že se mu jeho vozidlo porouchalo a vy že jezdíte bez problému. I my máme od něj vozidlo které mělo 12000Km jedná se o Seat Cordobu a již s ním jezdíme skoro 10let bez poruchy. Výměnu oleje a filtů samozřejmě pravidelně provádíme, což je i normální.
Známka: neudělena
Autor STUCHLIK (Člen)
[#96] Zasláno:31.12.2012 11:02 | Reagovat 
Milý Alfiku, velice mě těší tvůj zájem o naše podnikání je vidět že intenzivně pracuješ na recenzích a nejen na tomto fóru .Musím tě velice pochválit i za anonymní dopisy které jsi rozeslal na různé instituce, je zřejmé že jsi si všimnul nové čerpací stanice kde nám přeješ taktéž mnoho úspěchu.
Z tvého psaní je jasné že jsi z nedalekého okolí a proto bych tě rád požádal o osobní schůzku.
P.S. VŠICHNI NORMÁLNÍ LIDI KTEŘÍ TOTO ČTOU TAK JSI UVĚDOMÍ, ŽE TAK MALÁ FIRMA JAKO JE DOVOZAUTA NEMŮŽOU MÍT TOLIK RECENZÍ A POČET PŘEČTENÍ CCA 10.000 JAKO VELKÉ BAZARY V PRAZE A JINDE. JE TO VELKÝ KONKURENČNÍ BOJ!
Známka: neudělena
Autor alfik1 (Člen)
[#97] Zasláno:31.12.2012 22:43 | Reagovat 
DOBRÝ DEN VŠEM. DOVOLTE MI ZDE REAKCI NA PŘÍSPĚVKY ALČÁKA A STUCHLÍKA , PRO ALČÁKA:
TVRDÍTE ŽE PRACUJETE U STUHLÍKA A VZÁPĚTÍ TON TE JSTE SI OD NĚJ KOUPIL VUZ S NAJEZÝMI 12000 KM? PROBOHA KOMU CHCETE NAMLUVIT TAKOVOUTO HOVADINU ? SNAD ANI NEMŮŽETE POMYSLET NA TO ,ŽE BY VÁM TO NĚKDO VĚŘIL. TO ŽE SE NA ATUĚ NĚCO POKAZÍ JE MOŽNÉ ,ALE NA VRAKOVIŠTI U STUCHLÍKA JE TO PRAVIDLO. TRDÍTE TAKÉ ŽE SE ZDE KM NESTÁČEJÍ A NIC NEFALŠUJE? JAK TEDÁ VYSVĚTLÍTE ZMÍNENOU REPORTÁŽ VIZ ODKAZ:
http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/televizni-noviny-br-tn-6-12.html čas
10:53

PRO STUCHLÍKA: NEVÍM ODKUD BEREŠ INFORMACE I TOM ŽE ROZESLÍLÁM NĚJAKÉ ANONYMNÍ DOPISY . TOTO BUDOU SPÍŠT TVÉ PRAKTIKY NE? TVOJE PODNIKÁNÍ JE MI U ZADKU, ALE TĚŠÍ MNE ŽE TYTO ČLÁNKY MAJÍ TAKOVÝ POČET SLEDOVÁNÍ ALESPOŇ SI SLUŠNÍ LIDÉ ROZMYSLÍ SI U TEBE NA VRAKOVIŠTI KOUPIT ŠROT SE STOČENÝMI KM PROVĚŘENO CEBIA, KTERÁ U DOVEZENÝCH VRAKŮ Z N.L. STEJNĚ NIC NEZJISTÍ ŽE? KAŽDÝ ROZUMNÝ A PŽEMÝŠLEJÍCÍ ČLOVĚK SI SPOČÍTÁ ŽE AUTO DOVEZENÉ Z N.L ROKU VÝROBY 2002 NEBUDE MÍT NAJETO 119000 KM NEBO I MÉNĚ JAK TOMU INZERUJETE NA NETU. TO BY HOLANĎAN MUSEL NAJEZDIT 19000KM ZA ROK A TOMU VEŘÍŠ SNAD JEN TY A TVOJI KUMPÁNI. SÁM JSEM SI KOUPIL AUTO Z N.L ROK VÝROBY 2009 A NAJETO MĚLO 115000 KM . A VE STAVU DALEKO LEPŠÍM NEZ V PEČKÁCH NA VRAKOVIŠTI. LIDI NEBUĎTE HLOUPÍ A NENECHTE SI NABULÍKOVAT HLOUPOSTI A VIZÍ NÍZKÉ CENY NEB VE FINÁLE DO ZAKOUPENÉHO VOZU INVESTUJETE NĚKOLIKANÁSOBNÉ ČÁSTKY A O SLUŠNÉM JEDNÁNÍ STUCHLIKA SI NECHTE JEN ZDÁT. AUTA JSOU TAM HEZKY NALEŠTĚNÁ ALE TO JE VŠE . PAK VÁS PŘEJDE HUMOR AŽ BUDETE LÍTAT PO SERVISECH ,TŘEBA U CITROENA V PODĚBRADECH ,KDE VÁM TAKÉ DAJÍ RECENZI NA STUCHLÍKA KDE OD NĚJ VRAKY TAKY OPRAVOVALI. SÁM MOHU DOLOŽIT KOMUKOLI KDO NEVĚŘÍ FAKTURY ZA OPRAVY ZAKOUPENÉHO VOZU . LIDÉ PŘEMÝŠLEJTE NEŽ BUDETE KUPOVAT AUTO Z BAZARU. A HLAVNĚ NA VRAKOVIŠTI U STUCHLÍKA. STUCHLÍKU, TY UŽ JSI ASI NA NERVY CO? NEB TRŽBY Z PRODEJŮ VRAKŮ KLESAJÍ ŽE? VÍM ŠPATNĚ SE TO PŘIZNÁVÁ. CENY AUT NA VRAKOVIŠTI V PEČKÁCH ŠLI DOLŮ CO? A POŘÁD TO TAM HNIJE A NE ANE SE PRODAT. TO JE SMŮLA.
Známka: neudělena
Autor STUCHLIK (Člen)
[#98] Zasláno:1.01.2013 10:45 | Reagovat 
Ahoj alfíku, jsem moc rád že jsem tě dostal tam kde jsi,je vidět že jsi velký trosečník když vyměníš silvestr za psaní recenzí.Z tvého příspěvku je zřejmé co jsi za člověka- gramatické chyby v textu, seš dizlektik+a+disgrafik .


Jak čtu tvé psaní tak máš velkou zkušenost , nejdříve škoda servis pak ford servis pak citroen Poděbrady to svědčí že jsi profesionál……!

Nemáš ani trochu slušnosti, se podepsat a zveřejnit tvou identitu.
Z TVÉHO PSANÍ JE JASNÉ ŽE JSI SI U NÁS AUTO NEKOUPIL A ŽE JSI JEN ŠKODIČ A ZAMINDRÁKOVANÝ DIZLEKTIK.
P.S. VŠEM NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM PŘEJI VŠE NEJ. DO NOVÉHO ROKU A DĚKUJI ZA DŮVĚRU A TĚMTO PISÁLKŮM HODNĚ ZDARU
Známka: neudělena
Autor Alčák (Člen)
[#99] Zasláno:1.01.2013 14:38 | Reagovat 
Souhlasím s p. Stuchlíkem a nenechám se napadat někým, kdo nedokáže dělat nic jiného, než-li napadat lidi, kteří poctivě pracují. Každý máme nějaké zkušenosti ,a to že jeden klient nemá dobrou zkušenost, nemůže ovlivnit celý prodej aut. V bazaru se jich prodala několik 1000ks a jediný , kdo má špatné zkušenosti jste vy a pár jiných. Celkem je tu 72 recenzí kladných i záporných i z odpovědmi na ty vaše. Myslíte, že se občas někde nevyskytne jeden ks, který není 100%. Z tohoto množství prodaných aut se jedná o zanedbatelné %, v kterém jste i vy jak uvádíte.
Vyberte si ke škodění někoho jiného. Zde Vám pšenka nepokvete.
Známka: neudělena
Autor citroen c5 (Člen)
[#100] Zasláno:1.01.2013 17:06 | Reagovat 
Vážený Alčáku a Stuchlíku. pozorně sleduji vaše příspěvky, a musím konstatovat jedno , Než-li začnete někoho nazývat disgrafikem a dizlektikem ,tak si sami po sobě přečtěte co jste napsali!! Musím napsat svůj názor neb já jsem si u Vás auto koupil a zcela sdílím názor Alfika. Větší vrak jsem si pořídit nemohl. Naštěstí jsem se ho zbavil. Ovšem až poté co jsem s reklamacemi neuspěl a co jsem do vozu musel vynaložit nemalé náklady ,aby se dalo alespoň prodat. Vůz měl přetočený tachometr z nějakých 260000 na 118000 a to mám ověřeno i když si myslíte že jste to zakamufloval dobře S přetočeným tachometrem jste zajel na STK a poté nechal vše prověřit CEBIA. ta Vám vystaví doklad že vozidlo je prověřeno.Jak by ne když jste byl na STK ale pokud se bude zákazník pídit, bohužel nic cebia nezjistí. Zapomněl jste však ,že existují i jiné metody ,jak si vozidlo prověřit a to jsem udělal já. Stálo to sice nějaké peníze a cestu do zahraničí ale už vím na čem jsem a mohu z čistým svědomím napsat že ANO Je to pravda ,Ano vy stáčíte km a upravujete údaje o vozidlech. Dopouštíte se tím Na slušných lidech podvodu a já bych za všechny které jste v DOVOZAUTA podvedli mohl popřát aby si na Vás dávali velký pozor . Upřímě si mnyslím že Alčák a vy pane Stuchlíku jste jedna a táž osoba.
Chápu Alfíka že se nepodepsal a ani já tak nečiním z prostého důvodu neb vy budete nejspíše bývalý policajt a Vaše praktiky sezastrašováním a vyhrožováním jsou známé a asi nikoho nepřekvapí. Klidně si mne urážejte jak chcete a napiště si zde na kohokoli urážlivé komentáře, nezapomente si hlavně na sebe napsat kladné aby jste si zvedl průměr. Všichni slušní lidé si na Váš bazar udělají názor. Zbytek si ho udělá holt až si u Vás koupí ojetinu se stočenými km na pokraji rozpadu ,byť bude krásně naleštěná. Komukoliv předložím doklady o vozidle z bazaru a doklady ze značkového servisu kde bylo vozidlo několik týdnů aby zjistili že jsem naletěl k nahlédnutí aby se mohl přesvědčit !!!!! Vám ale pane Stuchlíku ne! Vás to nezajímá. Vy jste přeci své peníze za Vůz vyinkasoval že?
Známka: 5
 Stránka Stránka:  ««  1  2  3  4  5  »» 

Nezapomínejte ve zprávě uvádět i datum (měsíc, rok) své zkušenosti, pokud je starší. Na závěr každého příspěvku uveďte svou praxi, pokud má vliv na hodnověrnost Vašeho názoru (např.: Jsem 20 let autoklempířem).

Vaše reakce
 Zakázat smajlíky 
:) ;) :-p :-)) :-D :-( :-(( :angry: :evil: :puking: :up: :down: :o :noway: :confused: :speachless: :surprised:

Hodnocení (jako ve škole): nehodnotím    1    2    3    4    5 

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslicemi devadesátčtyři:
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 

Upozornění majitelům autobazarů: Nemá smysl, abyste provozovatelům diskuzního fóra volali případně psali o odstranění diskuzních příspěvků. Pokud máte pocit, že jsou některé příspěvky nepravdivé, řádně se zaregistrujte a na výtky odpovězte. Vyhrožování vám nepomůže. Jako provozovatelé máme povinnost z fóra odstranit pouze takové informace, které jsou protiprávní. Kritika jednání vašeho autobazaru nebo obchodníků, případně subjektivní názor na kvalitu vašich služeb případně vozů se vám možná nemusí líbit, nejde však o nic protiprávního.

Upozornění diskutujícím: Prosím vynechte ze svých příspěvků vulgarismy a nadávek. Snažte se svou zkušenost poptat co nejpřesněji, ideální uveďte datum, typ vozu, případně další údaje, jako je SPZ vozu nebo VIN, aby se bylo v případě sporu možno dopátrat konkrétního případu. A nezapomeňte, za to, co napíšete na internet, ručíte. Přestože můžete mít ten pocit, nejste anonymní, do fóra se musíte registrovat, a my jako provozovatel jsme na žádost orgánů činných v trestním řízení povinni sdělit informace, které mohou vést k vaší identifikaci.Kontakt: info @ reference-autobazaru.cz